074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


בחירת אוכל לחיות כמו חתולים, כלבים ובעלי כנף צריכה להתחשב במאפיינים האישיים שלהם. הנה מאמר שיסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה מבית כל חי סנטר בבת ים!

אוכל חתולים בבת ים

בכל הקשור לאוכל חיות בבת ים ובפרט לאוכל לחתולים, חשוב מאוד להכיר את מאפייני החיה עצמה לפני שניגשים למלאכת בחירת המזון החשובה. כפי שנדגיש במאמר זה כמה פעמים, יש לשים לב לגיל החתול, הרגלי חייו, רגישויות שונות המאפיינות אותו וכד'. בנוסף, חשוב לזכור שחתולים נחשבים לחיות בררניות למדי, כך שבשונה מבחירת אוכל חיות בבת ים באופן כללי, בחירת אוכל כלבים בבת ים וכד', בחירת אוכל לחתול היא קריטית לשם שמירה על משקלו התקין של החתול (שכן חתולים יכולים אף לא לאכול, במידה והמזון לא יהיה לטעמם). כמו כן, חתולים יכולים להתאפיין בנטיות להשמנה, למחלות גנטיות שונות וכד' – מאפיינים נוספים שיש לשים לב אליהם בעת בחירת המזון המתאים. 

אוכל כלבים בבת ים

בחירת אוכל לכלבים בבת ים היא מעט שונה מבחירת אוכל חתולים בבת ים, בעיקר משום שכלבים הם חיה המתאפיינת בהרגלי חיים שונים מזה של חתולים. ראשית, כלבים נוטים לגרגרנות רבה יותר, דבר שיכול להוביל חלילה לבריאות לקויה במידה והבעלים לא ישימו לב לכך. שנית, בדומה לבחירת סוגים אחרים של אוכל חיות בבת ים, גם כלבים נוטים להתאפיין בנטיות גנטיות שונות ומחלות בהתאם למין, לגיל, לגובה ולמשקל. יש לשים לב כי טווח הגבהים ושאר המאפיינים השונים של מיני הכלבים נוטה להיות רחב יותר מזה של חתולים ולכן שווה להתעכב על כך בעת בחירת אוכל חיות בבת ים. 

אוכל לבעל כנף בבת ים

בעלי כנף הם תחום בפני עצמו בהקשר של בחירת אוכל חיות בבת ים ובכלל.
 

אוכל חיות בבת ים


בשונה מכלבים או חתולים, בעלי כנף יכולים להתאפיין בשונות רבה יותר בין מין למין ולכן, העניין הזה צריך להתבטא גם במזון שנבחר עבורם. איננו יודעים אילו בעלי כנף הנכם מחזיקים בבית, אולם גם כאן (כמו שהדגשנו כמה פעמים לעיל בנושא בחירת אוכל חיות בבת ים), יש להתחשב במין בעל הכנף, בגיל, בסוג וכד'.

מיותר לציין שבחירת אוכל לבעלי כנף בבת ים שונה מאוד מבחירת אוכל כלבים בבת ים או אוכל חתולים בבת ים ולכן לסיכום, תמיד מומלץ להיוועץ עם צוות חנות החיות לפני הרכישה. 

מחפשים חנות חיות מומלצת בבת ים? צוות חנות כל חי סנטר מזמין אתכם באהבה! נשמח לסייע לכם לבחור מזון מושלם לחתול, לכלב או לבעל הכנף!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)