074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


מחפשים אוכל כלבים בחולון? בכל חי סנטר בבת ים נשמח לסייע לכם עם מגוון רחב של מוצרים איכותיים לבעלי חיים ובין היתר, גם אוכל חיות בחולון, מוצרי ניקיון היגיינה, צעצועים ובקיצור – כל מה שתצטרכו! תוכלו להיכנס אלינו בכל עת ולברר עוד אודות אוכל כלבים בחולון, אוכל חיות בחולון, אוכל לבעל כנף בחולון ונשמח לסייע! אז מה נוכל לספר לכם אודות מזון לחיות? במאמר הבא תוכלו למצוא מידע שימושי אודות סוגי מזון שונים לכלבים, בעלי כנף ועוד!

אוכל חיות בחולון 

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור בעת בחירת אוכל חיות בחולו ובכלל, הוא שיש הבדלים שונים בין הסוגים השונים של החיות, לא רק בהרגלי צריכת המזון, אלא גם בנטיות הגנטיות ובמאפיינים הספציפיים של כל מין ומין באופן ספציפי.

לכל מין או סוג של בע"ח, יש סוגי מזון מסוכנים, בד"כ גם יש סוג מסוים של מזון יבש או רטוב בחלק מן המקרים וכן, המלצות שונות ומפתיעות לעיתים קרובות (כמו למשל ההמלצה לא להעניק לתוכים גרעינים כמזון עיקרי). כך, רכישת אוכל חיות בחולון לבעלי כנף תהיה שונה מטבע הדברים מרכישת אוכל כלבים בחולון, או רכישת אוכל לחתולים בכלל. בכל אופן, הקפידו להכיר את מין החיה הספציפית שיש לכם בבית במידה ואתם רוכשים אוכל כלבים בחולון, אוכל לבעל כנף בחולון וכד'.  

אוכל לבעל כנף בחולון 

כפי שציינו לעיל, גם ברכישת אוכל לבעלי כנף יש לקחת בחשבון את מאפייני המין הספציפי שהנכם מחזיקים בבית וכן, את אורחות חייו.

חשוב מאוד, להיוועץ עם ווטרינר או בעל מקצוע לפני רכישת המזון המתאים, משום שחלק בעלי הכנף עלולים להיות רגישים מאוד ולכן, רכישת אוכל חיות בחולון שאיננו מתאים או נתינה מזון שאיננו מתאים עלול להיות חלילה מסוכן (אף יותר מרכישת אוכל כלבים בחולון שאיננו מתאים). 
 

אוכל כלבים בחולון


זכרו, כי גם בעלי כנף צריכים לצרוך ירקות ופירות וכן, כופתאות או סוג אחר ומתאים של אוכל יבש המתאים להם, כדי לשמור על תזונה מאוזנת ונכונה שתסייע להם להאריך ימים (בדומה לאוכל כלבים בחולון ובכלל, שצריך להיות גם הוא מאוזן ומתאים). 

בכל אופן, כפי שציינו, צוות כל חי סנטר בבת ים עומד לרשותכם להיוועצות, לשאלות או בקשות הנוגעות למזון בעלי חיים ושאר מוצרים מתאימים עבורם, בין אם מדובר באוכל לכלבים, אוכל לבעלי כנף, אוכל חתולים בחולון ועוד. צרו קשר עוד היום ונשמח לסייע!

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)