074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


אוכל לבעלי כנף הינו מטבע הדברים סוגיה חשובה בתחום מזונות בע"ח בכלל. בחירת אוכל לבעל כנף בראשל"צ או בכל מקום אחר צריכה להתחשב במאפייני בעל הכנף המסוים, אולם גם בכמה עקרונות בחירת אוכל לבעל כנף כלליים ונכונים ברוב המקרים. אז כיצד בוחרים אוכל לבעל כנף בראשל"ץ? צוות כל חי סנטר בבת ים התגייס כדי לסייע לכם במאמר שימושי במיוחד שיעזור לכם לבחור אוכל לבעל כנף בראשון לציון ובכלל. 

אוכל לבעל כנף בראשון לציון 

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור באשר לבחירת אוכל לבעל כנף באופן כללי הוא שמזון בעלי כנף צריך להות גם הוא מגוון, ממש בדומה למזון שלנו. כמו כן, הפיכת גרעינים למיניהם לאוכל לבעל כנף בראשל"ץ באופן כמעט בלעדי הוא פשוט טעות, כמו גם נתינת פירות וירקות בלבד וכד'. אוכל לבעל כנף בראשל"ץ או אפילו בכל מקום אחר בעולם צריך לכלול גם ויטמינים שונים שיכולים להתקבל רק ממזון מגוון הכולל גרעינים, פירות וירקות וכן, גם מזון מותאם כמו כופתאות למיניהן. בהתאם, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק בעת בחירת אוכל לבעל כנף הוא תכולת הויטמינים במזון ובפרט ויטמין A החיוני למערכות שונות בגוף בעל הכנף, כמו מערכת העיכול, הנשימה וכד'. 

אוכל לבעל כנף 

אולם, לצד הכללים הללו, יש צורך להתחשב כאמור גם במין המסוים של בעל הכנף שבביתכם. קיימים מינים למשל, הזקוקים לסוגים שונים של דייסות מיוחדות כדי לקבל לגופם את כל המרכיבים החיוניים להם כמו מין המיינה, כנרים ועוד.

לכן, בחירת אוכל לבעל כנף בראשל"ץ המיועד עבורם חייב לקחת את המאפיינים הללו בחשבון. 
 

אוכל לבעל כנף בראשל"צ


בנוסף, גם המינונים השונים של סוגי המזון צריכים להתבטא גם כן ברכישת מזון לבעל כנף בראשל"ץ, למשל מינון הכופתאות למשל או מינון הירקות הצהובים\ירוקים וכד'. בכל אופן, זכרו כי האכלת בעלי כנף בגרעינים כמזון בלעדי או כמעט בלעדי עלולה לפגוע בהם קשות מבחינה בריאותית, שכן הגרעינים הם פעמים רבות כמו חטיף או תוספת, מאשר אוכל לבעלי כנף בראשון לציון או בכלל. 

מחפשים אוכל לבעל כנף במרכז? בכל חי סנטר אנו מספקים סוגים שונים של מזונות ומוצרים לבעלי חיים ובעלי כנף בפרט, מן המותגים במובילים בארץ. הנכם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור קשר, לספר לנו על בעל הכנף שהנכם מחזיקים בבית, ונשמח להתאים לו מזון או מוצרים ייעודיים ומצוינים! התקשרו או השאירו פרטים. 
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)