074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


כיצד בוחרים אוכל מכרסמים? שאלה מצוינת! לא נוכל לענות כאן כמובן על השאלה הזו בכללותה, שכן התשובה המפורטת תהיה הרבה יותר ארוכה מאורכו של מאמר בודד. עם זאת, ננסה להעניק לכם בשורות הבאות מידע חיוני אודות בחירת אוכל למכרסמים, כללים שעדיף לזכור, מאפיינים שונים שיש להתחשב בהם ועוד. אז מה חשוב לדעת אודות בחירת אוכל למכרסמים בבת ים? אוכל למכרסמים בחולון וכד'? קבלו מאמר שימושי מבית כל חי סנטר בבת ים!

אוכל למכרסמים בבת ים 

אנו נוהגים להתייחס ל"מכרסמים" כאל משפחה אחת גדולה, אולם לאחר בדיקה מדוקדקת יותר, נתפלא לגלות שחלק מהמכרסמים שונים מאוד זה מזה, לרבות במאפייני האכילה וצריכת המזון. הארנבת למשל, שונה מאוד מהחולדה, הצ'ינצ'ילה א דומה לאוגר וכן הלאה. כשאנו אומרים זאת, אנו מתכוונים כמובן למאפייני החיים השונים ולא רק להרגלי צריכת אוכל למכרסמים, אולם מאפייני החיים הללו צריכים להתבטא גם בבחירת אוכל למכרסמים בחולון או בעל אזור אחר, בהתאם כמובן למכרסם שיש לכם בבית. באופן כללי, הנה כמה שאלות שחשוב שתשאלו את עצמכם, לפני רכישת אוכל למכרסמים: האם המכרסם שלנו נחשב לאוכל כל, או לא? מהו המזון הייעודי המיוצר עבורו? מאילו מזונות יש צורך להיזהר? כמו כן, קחו בחשבון שחלק מן המכרסמים יכולים לצרוך גם מזון של חיות אחרות, כמו מזון יבש או כופתאות של חתולים או גורי כלבים וכד', אולם את האפשרות הזו תצטרכו לברר באופן פרטני עם בעל מקצוע. 

אוכל למכרסמים בחולון 

עניין נוסף שיש לקחת בחשבון בכל הקשור לבחירת אוכל למכרסמים הביתה הם מאפייני אורח החיים של כל מכרסם ומכרסם. קיימים מכרסמים שנחשבים לרגישים מאוד, כדוגמת הארנבת, בעוד שקיימים מכרסמים פחות רגישים כמו חולדות. בנוסף, קיימים מכרסמים שנוטים לברירת מזון יותר מאחרים ולכן, קיימת הסכנה שהם לא יקבלו את כלל החומרים הדרושים להתם להתפתחות תקינה.
 

אוכל למכרסמים


על כן, יש לשים לב למאפיינים הללו בעת בחירת אוכל למכרסמים בבת ים ובכלל.

יש לזכור, כי בחירת אוכל למכרסמים באשר הם צריך לקחת בחשבון גם את גיל המכרסם, הנטיות הגנטיות של המין המסוים וכן, מאפיינם שונים הקשורים לאופי של החיה, שכן סטרס או חוסר ביטחון וכד', יכולים להשפיע גם כן על אופן צריכת המזון על ידי המכרסמים. 

מחפשים אוכל למכרסמים בראשון לציון, בבת ים, בחולון או בכל עיר אחרת במרכז? צרו קשר עם צוות כל חי סנטר בבת ים ונשמח לסייע לכם עם מגוון מוצרים ומשלוחים עד הבית!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)