074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


אם החלטתם לרכוש דגים הביתה, השלב הבא הינו מטבע הדברים רכישת האקווריום המתאים. אם זו הפעם הראשונה שהנכם מגדלים דגים, חשוב שתדעו שבחירת האקווריום המתאים היא בחירה משמעותית ביותר, לצד בחירת הדגים כמובן, שכן היא תקבע במידה רבה את נוחות גידול הדגים בבית, לעיתים תשפיע על בריאותם ואף תקל או חלילה תקשה על חייכם. בפרט, בחירת אקווריומים בחולון, אקווריומים בבת ים או אקווריומים בכל אזור אחר, צריכה להתחשב בכמה גורמים שלקוחות לא תמיד מודעים אליהם לכן, כדי לסייע לכם לבחור את האקווריום המתאים מבין שלל האקווריומים בחולון ובכלל, הנה כמה עצות מועילות באדיבות צוות כל חי סנטר בבת ים. 

אקווריומים 

ראשית, יש להבין שאקווריום זקוק לתחזוקה מתמדת, הן לשם השמירה על המראה האסתטי שלו, אולם גם לשם שמירת בריאות הדגים בו. לכן, בעת שאתם ניגשים לבחור אקווריומים בחולון או בכלל, חשוב לבחור באקווריום ובאביזרים שיקלו עליכם את התחזוקה. תחזוקת האקווריום מושפעת בעיקר מגודל האקווריום (בכל הקשור לנתונים הטכניים שלו), אולם כשאנו אומרים "גודל" אנו מתכוונים לשטח הפנים ולא לשטח הכולל. בחירת אקווריומים בבת ים צריכה להתחשב מטבע הדברים גם בסוג הדג שאתם בוחרים, בגיל שלו ובמידת ההתפתחות שלו. כמו כן, מומלץ מטבע הדברים לנסות ולהעניק לדג או לדגים את תנאי החיים הטובים ביותר באקווריומים בחולון או בכלל. 

אקווריומים בבת ים 

דבר נוסף שרצוי מאוד להתחשב בו בעת בחירת אקווריומים בחולון או אקווריומים באופן כללי הוא המיקום שהנכם מתכננים להעניק לאקווריום בבית. מומלץ לא "לעוף" על עצמכם, שכן אקווריום ענק נראה נהדר אולי בחלומות, אבל בפועל הוא יכול להפוך מהר מאוד לפיל לבן בבית כשנתרגל אליו וכמו כן, חשוב לקחת בחשבון את עניין התחזוקה, כאמור.
 

אקווריומים בחולון


לכן, חשוב מאוד, להיוועץ עם בעלי המקצוע שבחנות על כל שאלה קטנה שיש לכם. כמו כן, זכרו שמומלץ לרכוש אקווריום עוד בטרם רכישת הדגים, מכיוון שלוקח זמן להפעיל אותו, להכין אותו כראוי לקליטת הדגים ולוודא שהכל תקין ופועל כראוי

אז אם חיפשתם אקווריומים במרכז – בחולון, בת ים, יפו ועוד, הגעתם למקום הנכון! נשמח לסייע לכם עם מגוון רחב של אקווריומים בכל הגדלים וכמו כן, עם דגי נוי מרהיבים לבחירתכם. בנוסף, הצוות שלנו עומד לרשותכם לכל שאלה, בקשה או תהיה בכל נושא הקשור לגידול, תחזוקה ושמירה על האקווריום. נשמח להיות בקשר!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)