074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


אז יש לכם תוכי אהוב (אולי הוא גם חדש) וכל רצונכם הוא לגדל אותו בשמחה ובאהבה, וכמובן לפנק אותו כמו כל חיית מחמד אחרת שהייתם מחזיקים בבית. האם מומלץ להעניק לו חטיפים לתוכים? התשובה תלויה בגורמים רבים. במאמר הבא, נשתדל לעשות לכם קצת סדר הנוגע לגידול תוכים בבית, האכלת חטיפים לתוכים וכמו כן, גם נעסוק בסוגיות הקשורות לכלוב לתוכים וציוד לתוכים במרכז באופן כללי. אז בלי להכביר במילים, קבלו מאמר שימושי נוסף מטעם צוות כל חי סנטר בבת ים. 

כלוב לתוכים

אז לשאלת השאלות: כיצד בוחרים כלוב לתוכים?. ובכן, צריך לזכור שמרבית התוכים יבלו זמן לא מועט מחייהם בכלוב, ייתכן שאפילו בכלוב אחד, ולכן צריך לדאוג להם לכלוב גדול מספיק, כזה שיוכלו לנוע בו בחופשיות וגם למתוח את כנפיהם, לשחק בו וכד'. יש לשים לב, כי תוכים שאינם מרוצים מהכלוב שלהם עלולים לפתח התנהגויות לא רצויות כמו מריטות נוצות וכד', כך שלצד פינוקים כמו חטיפים לתוכים וצעצועים שונים, חשוב קודם כל לדאוג עבורם למקום מחיה מרווח מספיק ולאחר כן, לדאוג לשאר ציוד לתוכים במרכז. זכרו כי התוכי אמור להיות מסוגל למתוח את כנפיו גם אחרי הכנסת עצמים שונים לכלוב, כמו מתקנים או אפילו חלק מחטיפים לתוכים. כמו כן, חשוב מאוד לבחור בכלוב בעל רשת הפרדה בין מגירת הלשלשת (או להתקין אחת) וכן, קיימת עדיפות לבחור בכלוב מרובע על פני כלובים עגולים למיניהם. 

ציוד לתוכים במרכז 

באשר לחטיפים לתוכים, או לציוד לתוכים במרכז באופן כללי, חשוב לנו לציין חד משמעית – גרעינים אינם המזון העיקרי שצריך להינתן לתוכים. נכון, חטיפים לתוכים מסוגים שונים עשויים מגרעינים, אולם לא ניתן להאכיל תוכים באופן קבוע בגרעינים בלבד, אלא יש צורך לשלב במזונות כופתאות מיוחדות (המקבילות למזון יבש של כלבים או חתולים), ירקות, פירות ועוד תוספים שונים של סידן למשל, במידת הצורך.
 

חטיפים לתוכים


חטיפים לתוכים נועדו לשדרג את שגרת יומם, להעניק להם משהו טעים להתעסק בו וכד', אך לא מעבר לכך.

עשו לתוכי שלכם ולעצמכם טובה גדולה ושמרו על בריאותו על ידי רכישת כלוב לתוכים מתאים והאכלתו במזון ייעודי ומותאם לצרכיו. 

לגבי גזירת כנפיים לתוכים ונושאים אחרים, תצטרכו לקרוא מאמר נוסף מבית כל חי סנטר.

בכל אופן, אנו ממתינים לכם בחנות שלנו עם מגוון רחב של כלובים, כופתאות, ושאר ציוד ואביזרים מעולים ומומלצים לתוכים שלכם!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)