074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


נושא החזקת בעלי כנף בבעת ותוכים בפרט, הינו חשוב מאוד שכן, לקוחות רבים סוברים בטעות כי החזקת תוכי דומה להחזקת יונקים למיניהם, בכל הקשור לדאגה לביטחונם ובריאותם. בין היתר, הדאגה לכלי אוכל ומים לתוכים יום יום לתוכים הינה חיונית לשמירה על בריאותם, כמו גם פעולות אחרות כמו גזירת ציפורניים לתוכים וכד'. אז מה חשוב לדעת אודות השמירה על בריאות התוכי בבית, מלבד הדאגה כאמור לכלי אוכל ומים לתוכים, תוספים לתוכים וכמובן, הדאגה למזון מתאים? הנה מידע חיוני מבית כל חי סנטר בבת ים. 

גזירת ציפורניים לתוכים

חשוב להבין שחלק ממיני התוכים הם אמנם מבויתים, אך לא מותאמים לחיים בשבי כמו חתולים, כלבים וכד', כל שכן כשהם נמצאים בכלוב קטן יחסית שלא מאפשר להם להתנהג באופן הרגיל להם, כבעלי כנף. התוכים אמנם תלויים בנו, מבחינת הדאגה לכלי אוכל ומים לתוכים וכד', אולם האמון שהם נותנים בנו יכול להפוך בקלות לחשד ולסטרס, במידה ולא נדאג לטפח אותו כראוי. אחת מן הפעולות שמומלץ לעשות עבור תוכים בשבי הוא בד"כ גזירת ציפורניים (וזאת, רק לאחר בדיקה שאכן יש צורך!) הציפורניים של התוכי אמורות להישחק באופן טבעי, אולם כאשר הדבר אינו מתאפשר, ציפור התוכי עלולה חלילה לגדול באופן שבו התוכי יתקע במקומות שונים ואף ישבור את רגלו. אגב, תוכים בשבי זקוקים גם לכלי אוכל ומים לתוכים נקיים יום יום, שכן הם נוטים להיות רגישים לזיהומים, בייחוד בכלובים בהם צואה עלולה להתערבב עם כלי המים וכד'. על תוספים לתוכים נדבר בפסקה הבאה. 

תוספים לתוכים

דבר אחרון שנרצה להדגיש בפניכם בנוגע לתוכים הוא חשיבות עניין התוספים.
 

כלי אוכל ומים לתוכים


לצד כלי אוכל ומים לתוכים, גזירת ציפורניים לתוכים וכד', חשוב גם לדאוג לתוספים שונים במידה והתוכי זקוק להם, תוספים המשתנים בהתאם לסוג המזון שהתוכי צורך יום יום וכן, מאפיינים שונים הנוגעים למין או לגזע עצמו. התוספים הם בעיקר סידן החיוני מאוד לתוכים ולעיתים גם תוספים אחרים בהמלצת וטרינר. בכל מקרה, מומלץ לא להשאיר את התוספים למשך זמן ממושך בכלי אוכל ומים לתוכים וכן, לדאוג לצריכה הקבועה של התוספים על ידיהם, אם הם אכן זקוקים להם. 

אולם, לא משנה אם חיפשתם ציוד לתוכים בראשל"צ, בבת ים, באזור או ביפו, אנחנו בכל חי סטר נוכל לספק לכם את המוצרים המעולים ביותר לתוכי במחירים הוגנים! צרו קשר או השאירו פרטים באתר ונשמח לחזור אליכם. 
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)