074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


עבור אנשים רבים בעולם, חתול הינו חיית המחמד המושלמת. הוא אינטליגנט, פרוותי, נקי יחסית ולא תמיד דורש תשומת לב יתרה בבית. עם זאת, עבור אותם מאמצי חתולים חדשים ובייחוד עבור אלה שממש זה עתה אימצו גור חתולים מתוק או חתול בוגר, חשוב לקרוא מדריך לחתול שיכיל כמה עצות מרכזיות וחשובות שיסייעו לבעלים לדעת כיצד לטפל בחתול בצורה בסיסית, מה חשוב לדעת אודות אוכל חתולים, ויטמינים לחתולים ועוד. אז הרי לכם מדריך לחתול מבית כל חי סנטר – לגזור ולשמור. 

אוכל חתולים

אוכל לחתול הוא מטבע הדברים אחת הסוגיות החשובות בגידול חתולים, שכן הכרת המזון הייעודי לחיית המחמד מהווה תנאי לשמירת הבריאות שלה ותנאי המחיה הבסיסיים שלה בבית. לא נוכל להרחיב רבות על כל סוגי המזון לחתולים במדריך לחתול זה, אולם כן חשוב לנו להדגיש שמזון לחתולים וכמו גם ויטמינים לחתולים, יש להתאים לפי: סוג ספציפי, שלב בחיים (גור, בוגר, זקן וכן הלאה) וכן, נטיות גנטיות או מחלות, במקרה וידועות לכם. אין להעניק לחתול בוגר מזון לגורים ולחלופין, אין להעניק לגורים מזון המיועד לבוגרים. תוכלו לבקש מהווטרינר שלכם מדריך לחתול בכל הקשור למזון, אם אינכם בטוחים איזה מזון יתאים לו באופן אישי. בנוסף, חשוב לשלב בין כמה סוגי מזונות, כמו מזון יבש עם מזון רטוב, חטיפים מדי פעם וכד'. זכרו שככל עוד שהחתול יכיר יותר סוגי מזון, כך יהיה קל לו ולכן לזהות איזה מזון הוא הכי אוהב או מתחבר אליו. 

ויטמינים לחתולים

באופן כללי, ויטמינים מיוחדים (כאלה שאינם בתוך אוכל חתולים) ניתנים לחתול רק במקרים מיוחדים, כגון כאלה שבהם ידוע לכם במפורש על חוסר או על צורך.
 

מדריך לחתול


את הוויטמינים ניתן להעניק במגוון צורות, בין היתר על ידי חטיפים מיוחדים וכד'. כמו שהזכרנו לעיל, תוכלו לגשת לווטרינר ולשאול אותו לגבי ויטמינים מומלצים לחתול. מעבר לכך, לא ידוע לנו על מדריך לחתול מיוחד העוסק בהענקת ויטמינים. אולם, חשוב לדעת שמטרת הענקת סוגי המזון המגוונים (כמו שציינו במדריך לחתול זה) היא בין היתר לדאוג שהחתול יקבל את מירב הויטמינים הדרושים להתפתחות התקינה שלו. 

לא משנה איזה סוג מזון חתולים אתם מחפשים (וגם אם הנכם מחפשים מזון זול לחתולים), בכל חי סנטר בבת ים תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מזון, חטיפים ותוספים לחתולים במחירים שווים לכל כיס. צרו אתנו קשר או השאירו פרטים באתר!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)