074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


אחד מסוגי הציוד העיקריים שצריך לרכוש עבור כמעט כל חיית בית באשר היא הוא משחקים לחיות בית. בין אם מדובר בצעצועים, חטיפים שהם גם צעצועים, מתקנים שונים וכד' – כל אלו נועדו כדי לרומם את רוח הכלב, החתול, התוכי וכד', לסייע לו להתרגל לביתו החדש ואפילו, כדי לשפר את התקשורת בניינו ובינם. אז אילו משחקים לחיות בית קיימים? השמים הם הגבול! אולם, במאמר הבא נרצה להתמקד דווקא במשחקים לחתולים ובפרט, בדרך הבחירה הנכונה של משחקי חתולים הביתה. קבלו מדריך משחקים שימושי לחתול מבית כל חי סנטר. 

משחקים לחתולים

בכל הקשור למשחקי חתולים, יש לזכור כי החתול הינו חיה אינטליגנטית מאוד. לכן, בשונה ממשחקים לחיות בית אחרות, משחקים שלא יגרו את החתול ברמה המספקת בד"כ גם לא ישמשו אותו זמן רב. שנית, החתול הינו בעל חוש ציד מפותח ולכן, מלבד הצורך בהפעלת החתול מבחינה ספורטיבית, מטרת המשחקים היא גם לסייע לחתול "לפרוק" את הצורך שלו בציד, כדי שלא יתבטא בדברים אחרים בבית (בשונה ממשחקים לחיות בית אחרות שאינן בהכרח בעלות יצר ציד). אז איך שומרים על החתול לא משועמם? ראשית, יש להתאים את המשחק לגיל החתול, שכן הגיל משפיע רבות על צרכי החתול וההתפתחות הקוגניטיבית שלו. שנית, יש להתאים את המשחקים הביתה, מבחינת מיקום ויכולת. כמובן שבמשך הזמן, תוכלו לגלות לאילו משחקים החתול יותר מתחבר ולאילו פחות. 

משחקי חתולים

בכל הקשור למשחקים לחתולים, חשוב לדעת שבבעת קיימים גם עצמים האסורים למשחק, כמו אביזרים קטנים למיניהם (גומי, אטבים, פלסטיקים של ילדים קטנים וכד').
 

משחקים לחיות בית


בנוסף, מומלץ לא לנסות ו"לייצר" משחקים לחתולים לבד בבית מחוטים, כדורי צמר וכד', שכן משחקים שלא  יורצו מראש עבור חתולים עלולים להיות מסוכנים באינספור דרכים שלא חשבתם עליהם. בכלל, נדגיש כי בכל הקשור למשחקים לחיות בית, מומלץ לרכוש אותם רק מחנויות מקצועיות, כמו כל חי סנטר, ולא לנסות ולהכין אותם לבד בבית, גם אן קיים איזה אביזר בבית שחיית המחמד ממש אוהבת לשחק עמו. משחקים לחיות בית שנקנו מחנות מקצועית בד"כ יהיו גם כאלה שישמרו בביתכם זמן רב יותר. 

בחנות שלנו אנו מספקים ללקוחות רבים ציוד לחתולים במרכז, הכולל חול, צעצועים ושאר אביזרים איכותיים מהמותגים המובילים בשוק. צרו קשר, או היכנסו לאתר והשאירו לנו פניה, ונשמח לסייע לכם לבחור את הצעצוע, המזון או האביזר המתאים ביותר לחתול האהוב!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)