074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


לצד האוכל, אחד מסוגי הציוד לחתולים הבסיסי שלו חתול זקוק בבית הוא חול לעשיית הצרכים. חתולים בטבע נוהגים לעשות את צרכיהם בחול ולכן, גם בבית נידרש לספק להם סביבה דומה. אולם, קיימים סוגים שונים של חול לחתולים ועלינו כבעלים לבחור לא רק את סוג החול המועדף על החתול, אלא את סוג החול שיקל עלינו את הפינוי וההחלפה שלו. אז מה חשוב לדעת בתחום זה בתוך הענף הרחב של הציוד לחתולים? מה ההבדל בין חול מתגבש לחתולים לחול קריסטלי? במארי הבא מבית כל חי סנטר תוכלו למצוא את כל התשובות!

חול לחתולים

ככלל, בשונה מכלבים למשל, חתולים נוהגים לעשות את צרכיהם במקום אחד ואינם זקוקים לרוב להרבה מקום עבור המטרה הזו. לכן, באופן יחסי, ניתן ללמד אותם בקלות יחסית להתרגל לציוד לחתולים ובפרט, לארגז החול שלהם ולעשיית הצרכים דווקא בו. אולם, חתול המרגיש שארגז החול שלו איננו נקי מספיק עלול לדחות אותו ולכן (וגם משיקולי היגיינה בבית כמובן) עלינו לדאוג לפינוי ארגז החול, או הצואה בו באופן יומיומי. לשם כך, יש לנו שני סוגי חול עיקריים בענף הציוד לחתולים, לצד החול ה"רגיל": חול מתגבש לחתולים וחול קריסטלי לחתולים. חתולים לרוב אינם "נמשכים" לסוג חול מסוים, אולם לעיתים הם יעדיפו אחד על פני האחר. בנוסף, שני סוגי החול עשויים להיות שונים מבחינת מחירם וקלות הפינוי שהם מאפשרים.

חול מתגבש לחתולים

אז לצד החול הרגיל כאמור, ניתן למצוא את החול המתגבש. הוא מכונה כך משום שהוא פשוט מתגבש סביב השתן או הצואה של החתול ובכך יוצר גושים שקל לפנותם מארגז החול מבלי להחליף מדי יום את כל החול בארגז.
 

ציוד לחתולים


חול מתגבש איננו סופג ריחות ולכן, הוא לא ימנע ריחות לא נעימים בבית. עם זאת, בחנות ציוד לחתולים ניתן למצוא סוגים רבים של חול מתגבש וחלקם אף באים עם תוספת ריח, כדי לסייע בעניין הזה. באשר למחיר, המחיר משתנה מסוג לסוג ועל כך תצטרכו לברר כאמור בחנות ציוד לחתולים. עם זאת, חשוב לדעת שמדובר בחול לא יקר יחסית, בייחוד לא יקר ביחס לחול קריסטל לחתולים אשר המיוחד בו הוא שהוא סופג את השתן של החתול ולכן ניתן להחליף אותו בתדירות גבוהה יותר. 

מחפשים חול מתגבש או חול קריסטל לחתולים במרכז? צרו קשר או השאירו פנייה באתר כל חי סנטר ונשמח לסייע לכם למצוא ולבחור את החול המתאים עבור החתול!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)