074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


אחת מן הסוגיות המועכרות ביותר לבעלי כלבים מנוסים הוא הצורך בשטיפת הכלב מפעם לפעם בשמפו לכלבים. קיימים כלבים שאוהבים את המקלחות בעוד שקיימים כאלה שלא, אולם ללא צל של ספק את כל הכלבים יש צורך לקלח מפעם לפעם, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר. אז מה חשוב לדעת בנושא מקלחת לכלבים? שמפו לכלבים ומה הקשר למספרה לכלב בחולון, מספרה לכלב בבת ים ובכלל? ננסה לענות על השאלות הללו ועוד במאמר הבא, הודות לניסיון הרב שלנו כאן בכל חי סנטר 

מספרה לכלב בבת ים 

נתחיל עם סוגיות המקלחת (אם אפשר לכנות אותה כך): תדירות המקלחות שתצטרכו להעניק לכלב שלכם תלויה בעיקר בסוג הפרווה שלו ובגודל שלו. קיימים כלבים שיהיה צורך לקלחת אותם אחת לחודש-חודשיים, בעוד שקיימים כלבים שיהיה צורך לקלח אותם אחת לחודשיים וחצי. בכל אופן, אזור לקלח את הכלב לעיתים תכופות מדי .(גם שלא עם שמפו לכלבים ייעודי), שכן עצם המקלחת יכולה לגרום נזק לפרווה שלהם ולשכבת העור שעליו היא גדלה. לצד המקלחות, חשוב להבריש את פרוות הכלב וכן, לדאוג למזון מתאים המחזק את הפרווה במידת הצורך. חשוב להבין, כי מטרת שמפו לכלבים שאיננו רק דאגה למראה הפרווה, אלא גם שמירה על השמנים החיוניים שעל עור הכלב. כמו כן, במספרה לכלב בחולון וכד', צריך לדאוג לשמירה על איכות הפרווה כאמור, כפי שנסביר מיד. 

מספרה לכלב בחולון

שאלה חשובה נוספת הנשאלת על ידי בעלי כלבים היא האם לספר את הכלב ובאיזו תדירות? כדי לענות על השאלה הזו, נבהיר כמה דברים: ראשית, הכלבים הם חיות מבויתות ולכן, רבים מהם מגדלים פרווה באורך שאיננו בהכרח בריא להם (כמו באזור העיניים למשל וכד').
 

שמפו לכלבים


שנית, חשוב להבין שחלק ניכר מהגזעים שאנו רגילים לראות מסופרים אינם באמת צריכים זאת, אלא מדובר באקט אסתטי בלבד. לצד השמפו לכלבים, המזון המותאם לכלבים וכד', חשוב גם לדאוג במידת הצורך לתספורת מותאמת לכלבים, כזו שממש כמו השמפו לכלבים, תיקח בחשבון את מאפייני הפרווה הייחודיים של הכלב שלכם ותסייע להם לשמור על שכבת ההגנה השומנית על העור כראוי. קחו זאת בחשבון כשהנכם מחפשים מספרה לכלב בבת ים, בחולון או בכל מקום אחר לצורך העניין. 

לא משנה אן חיפשתם מספרה לכלב בבת ים, מספרה לכלב בחולון או מספרה לכלב בראשון לציון וכד', המספרה האיכותית של כל חי סנטר עומדת לרשותכם! צרו קשר עוד היום ונשמח לספר לכם על הניסון שלו והאפשרויות שאנו מציעים. 
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)