074-710-74-06

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)


בעלים רבים מתייחסים לכלב האהוב כבן משפחה ממש. ככזה, יש צורך להעניק לו את המזון האיכותי ביותר, זה שיסייע לו להתפתח כראוי, יעניק לו אנרגיות מחודשות ובנוסף, יעניק לו גם את כלל הוויטמינים, הסיבים, החלבונים ושאר מרכיבי המזון להם הוא זקוק באופן יומיומי. אם אינכם בעניין של הענקת תוספים לכלבים מסוגים שונים, יתכן ומזון הוליסטי לכלבים הוא המושלם עבור כלבכם. אז עבור כל מי שמתעניין בנושא ובייחוד עבור מי שחיפש מזון לכלבים במרכז, קבלו מאמר מבית כל חי סנטר בבת ים העוסק בין היתר בתוספים לכלבים, מזון הוליסטי לכלבים ומה שביניהם. 

מזון לכלבים במרכז

מזון לכלבים צריך להיות מותאם הן לגיל הכלב, הן לסוג שלו ופעמים רבות גם למאפיינים נוספים כמו מחלות, נטיות גנטיות, צרכים זמניים למיניהם וכד'. קיימים כלבים למשל, שלהם נטייה להשמנה, בעוד שקיימים כלבים שלהם נטייה לפתח מחלות פרקים וכד'. בעוד שחלק מן המחלות יחייבו את הבעלים במתן תוספים לכלבים, קיימות מחלות שאותן ניתן למנוע מראש על ידי מתן מזון מתאים בשילוב עם אורח חיים מותאם. כדי לברר בדיוק אילו מחלות ניתן למנוע בדרך זו יש לדבר עם ווטרינר\ית כמובן, אולם חשוב שתדעו שאחד מסוגי המזונות האיכותיים ביותר לכלבים, אלה שבעלים רבים ממליצים עליו כמסייע בשמירה על אורח חיים בריא לכלב באופן כללי הוא המזון ההוליסטי לכלבים. מתן מזון כזה יכול למנוע פעמים רבות את הצורך במתן תוספים לכלבים (איננו מתכוונים לתוספים בריאותיים כמו תרופות וכד') וכן, הוא ידוע כבעל טעם מצוין. 

מזון הוליסטי לכלבים

אז מהן מזון הוליסטי לכלבים? בשונה מכל מיני סוגים של תוספים לכלבים, המזון ההוליסטי הינו מזון מלא השייך לקטגוריית המזון היבש, אך כפי שוודאי הבנתם הוא הרבה יותר מכך.
 

תוספים לכלבים


הוא מכיל אחוז גבוה יחסית של בשר ומרכיבים טריים ואיכותיים, לרוב לא תמצאו בו חומרים שאינם בריאים לכלב וכן, הוא בא להחליף במידה רבה את המזון הטבעי של הכלב בצורה הלא-מעובדת שלו. הודות לאחוז הגבוה של המרכיבים הטבעיים, טעם המזון מצוין ובנוסף לכל הוא בריא מאוד, כך שעבור חלק ניכר מהכלבים, הוא מוריד את הצורך במתן תוספים לכלבים טעימים למיניהם. אולם, יש לציין כי יש לבדוק את המרכיבים של כל מותג ומותג, שכן לא כל המותגים מיוצרים באותה איכות, וכן, כשי לשמור על בריאות הכלב לאורך זמן חשוב תמיד להיוועץ עם ווטרינר\ית בנוגע למתן מזון לכלבים במרכז ובכלל. 

מחפשים אוכל הוליסטי לכלבים במרכז? נשמח לסייע לכם עם מגוון מותגים איכותיים בחנות שלנו, כל חי סנטר בבת ים!
 

- המותגים שלנו -

- נושאים נוספים -

 

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

074-710-74-06

פרטי יצירת קשר

location2, location, map, marker, pin

חפשו "כל חי סנטר" ב Waze

רח' דב דויטש 2, א.ת. בת ים

(רח' הסוללים לשעבר)